Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Listy ateistów - Blog obywatelski. Pod redakcją Jacka Kowalczyka Listy ateistów - Blog obywatelski. Pod redakcją Jacka Kowalczyka Listy ateistów - Blog obywatelski. Pod redakcją Jacka Kowalczyka

23.06.2010
środa

Giertych daje rady, a „Polska” nie daje rady

23 czerwca 2010, środa,

Środa, 23 czerwca

W wywiadzie powyborczym dla „Polska The Times” Roman Giertych mówi, że Waldemar Pawlak – po takiej klęsce – powinien odejść. Zgoda. Dodałbym jedynie, że Roman Giertych nigdy nawet nie powinien przychodzić.

PS Czy w ogóle warto dawać Romanowi Giertychowi łamy? Redaktorzy gazety uznali, że warto. Może jednak więcej czasu należałoby poświęcić jakości prezentacji? Już dawno nie widziałem tak pełnej błędów edycyjnych, niechlujnej strony internetowej. A to Polska właśnie?
Powyżej: tak wygląda pierwsza strona wywiadu. Pytanie, kto jest na zdjęciu, proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

PS PS Właśnie zauważyłem, że materiał, o którym wyrażałem się bez rewerencji (powyżej) znikł całkiem ze strony internetowej http://www.polskatimes.pl. Własnym oczom (i umiejętnościom tropienia internetowych śladów) nie wierzę – czyżby krytyka blogowa działała, choć prasowa już dawno nie działa?

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Do hasła „Pawlak musi odejść” ma w Polsce prawo tylko jedna osoba – Balcerowicz…

  2. Przepraszam, a kto to jest Roman Giertych? 😉 Czy ktoś pamięta jeszcze tego zabawnego Pana i jego popisy na konferencjach prasowych?